slider2 

Ankara Bulgu 1999 yılından itibaren sektörde olan ve 2010 yılında şirketleşerek müşterilerine hizmet vermeye devam eden bir kuruluştur. Ankara’da bulunan ana ofisimiz ile birlikte tüm Türkiye’ye hizmet akışı sağlamaktayız.

Ankara Bulgu olarak çalıştığımız tüm müşterilerimize güvenilir verilerin sağlanması konusunda yetkin proje yöneticileri ve saha araştırmacıları ile birlikte hareket etmekteyiz. ESOMAR ve TÜAD tarafından belirlenen mesleki etik kurallara koşul gözetmeksizin uyarak projeler yürütmekteyiz.

İlkemiz; en yüksek kalitede ve tam güvenilir veri toplamaktır. Sektörün genişliği içerisinde gerçekçilik anlayışını benimseyen bakış açımız ile fark yaratmaktayız. Çalıştığımız firmalara sağlanamayan koşullarla ilgili gerçek dışı beyan vermek yerine, birlikte çözüm bulmak adına fikirler sunmaktayız.

Tüm çalışanlarımız öncelikle kendi temsiliyetlerini düşünerek, en üst seviyede kaliteli bir iş ve emek gücü ortaya koymaktadır. Öncelik; istenilen sürede, istenilen sayıda veriyi en sağlıklı şekilde teslim etmektir.

Saha bizim işimiz, biz işimizi seviyoruz!
Sizler sonuçtan mutlu iseniz, biz de mutluyuz!
Birlikte üretmek, birlikte paylaşmak dileğiyle